ÖVRIGT / Speglar / Speglar 12409296
*
nr 1240 9296
Speglar
2 st. Förgyllda, 59x27
Kondition: skadad
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 mars 2019
kl 19:18:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/3 09:18:26
1
250 kr
10/3 22:29:12
2
200 kr
10/3 22:29:12
1
250 kr (Budbetjänt)
10/3 22:29:40
2
350 kr
11/3 19:13:37
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:45
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27
*
Speglar
Kondition: skadad
Läs om budbetjänten
nr 1240 9296
Speglar
2 st. Förgyllda, 59x27
Kondition: skadad
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 mars 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/3 09:18:26 | 1 | 250 kr |
10/3 22:29:12 | 2 | 200 kr |
10/3 22:29:12 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
10/3 22:29:40 | 2 | 350 kr |
11/3 19:13:37 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:45 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58 -
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27